Button Text
Zarejestruj się na konferencję
Dowiedz się więcej

Zobacz przyszłość medycyny już za:

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Gdzie i kiedy odbędzie się konferencja?

Agenda Wydarzenia

Agenda

Wydarzenie Wieczorne

Serdzecznie zapraszamy do udziału w Wydarzeniu Wieczornym, które odbędzie się po zakończeniu konferencji o godzinie 19.00. Uczestnicy konferencji, którzy otrzymali stosowne zaproszenie proszeni są o udanie się do siedziby Ambasady Brytyjskiej w Warszawie znajdującej się przy ulicy Kawalerii 12.

O Konferencji

Odpowiedzialność za algorytmy, zastosowanie AI w podmiocie leczniczym, aspekty biznesowe i technologiczne, współpraca ze startupami i wreszcie rola blockchain w zdrowiu – to główne tematy drugiej edycji konferencji „AI w zdrowiu”, która odbędzie się już 14 czerwca. Konferencja „AI w Zdrowiu” jest pierwszym na tak dużą skalę w Europie środkowo-wschodniej wydarzeniem dedykowanym sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu. Ubiegłoroczna odsłona wydarzenia skupiła wiele znaczących środowisk i instytucji, w tym wybitnych panelistów z UK, Bułgarii i Węgier.

Konferencja „AI w zdrowiu” jest odpowiedzią

na zataczające coraz szersze kręgi zmiany technologiczne w obszarze sztucznej inteligencji, które mają również transformacyjny wpływ na system ochrony zdrowia, rozwój badań naukowych i opiekę nad pacjentem. Uważana jest za wiodące w Europie środkowo-wschodniej forum dedykowane sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu.
Podczas konferencji AI w zdrowiu zostaną zaprezentowane dwa bardzo ważne dla sektora ochrony zdrowia dokumenty. Pierwszy z nich to wypracowana przez Koalicję AI w zdrowiu, Partnerów i inne zainteresowane podmioty – również w wyniku konsultacji społecznych – Biała Księga „AI w praktyce klinicznej”. Drugi z dokumentów, który będzie miał swoją premierę podczas konferencji AI w zdrowiu to Raport „Top Distruptors in Healthcare”, który stanowi pierwszy w Polsce przegląd polskich innowacyjnych startupów medycznych.

Konferencja AI w zdrowiu odbędzie się w formule stacjonarnej w Crowne Plaza Warsaw – The Hub, skąd będzie transmitowana za pomocą specjalnej platformy streamingowej, aby umożliwić udział także online. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Zarejestruj się
Zapoznaj się z Regulaminem

Organizatorzy  Konferencji

Partner Strategiczny

Misją Google for Startups jest wspieranie dobrze prosperujących, zróżnicowanych i integracyjnych społeczności startupów na całym świecie. Łączymy startupy z odpowiednimi ludźmi, produktami i najlepszymi praktykami, aby pomóc Twojemu startupowi się rozwijać.

Transformacja cyfrowa to coś więcej niż „podnoszenie i przenoszenie” starej infrastruktury IT do chmury w celu obniżenia kosztów i wygody. Prawdziwa transformacja obejmuje całą firmę i umożliwia przemianę każdej osobie. Głęboko rozumiemy dzisiejsze wymagania technologiczne i potrzebę ciągłych innowacji. Dlatego organizacje budują chmurę transformacji i rozwiązują swoje największe wyzwania dzięki Google Cloud.

Partner Główny

Partnerzy Wspierający

Patroni Honorowi

Patroni

logo echalliance
logo patrona salmed
logo polmed
logo patrona
logo prp
logo izba gospodarcza fp

Patroni Medialni

logo_medonet
logo_co_w_zdrowiu
logo_medexpress
logo_rynek_zdrowia

Newsletter

Bądź na bieżąco – zapisz się do newslettera AI w zdrowiu!

Zapisz się do Newslettera
Zapoznaj się z Regulaminem Newslettera

KOALICJA AI W ZDROWIU

Liderka: Ligia Kornowska

Tel: +48 690 875 075
Email: biuro@aiwzdrowiu.pl
Email: ligia.kornowska@wzdrowiu.com