PODCAST ZDROWIE W ROZMOWIE

Ruszyła druga edycja Podcastu „Zdrowie w rozmowie”, opowiadającym o nowych technologiach w medycynie. Stworzona przez Polską Federację Szpitali, zespół ekspertów wZdrowiu oraz Koalicję AI w zdrowiu seria podcastów jest dostępna na najpopularniejszych platformach streamingowych, w tym Spotify pod linkiem: https://anchor.fm/zdrowiewrozmowie.

Partnerem Głównym serii cyfrowe ścieżki pacjenta jest Novartis.

Partnerami medialnymi są Medonet, RynekZdrowia, Cowzdrowiu i OSOZ.

Rozmawiając z decydentami, personelem medycznym, dyrektorami, startupami i dojrzałymi spółkami, odpowiemy sobie na takie pytania jak:

  • Jak wygląda proces diagnostyczno-leczniczy po przemianach technologicznych, jakie nieustannie zachodzą w ochronie zdrowia?
  • Jak odpowiadać na potrzeby nowego – świadomego technologicznie – pokolenia pacjentów?
  • Czy opiekę zdrowotną będzie można zamawiać jak Ubera i subskrybować jak Netflixa?
  • Oraz jaką rolę pełnią firmy farmaceutyczne i technologiczne w projektowaniu cyfrowych ścieżek pacjenta?

Jako Novartis, globalny lider innowacji, z wielkim entuzjazmem wspieramy tworzenie i wdrażanie nowych technologii medycznych. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do tworzenia leków. Prowadzimy wiele badań naukowych, współpracujemy z czołowymi naukowcami na całym świecie i inwestujemy w rozwój innowacji medycznej w celu poprawy jakości opieki nad pacjentem. Podcast Zdrowie w Rozmowie doskonale wpisuje się w naszą misję, aby uczynić medycynę bardziej precyzyjną, skuteczną i dostępną dla każdego. Z niecierpliwością czekamy na przyszłe odcinki i zachęcamy do zapoznania się z całą serią podcastu – mówi Aneta Poznańska, Communication & Patient Engagement Head, Novartis Poland.