Numlabs to firma programistyczna, która dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania sztucznej inteligencji dla biznesu. Znając różne potrzeby klientów, proponuje rozwiązania oparte na doświadczeniu w uczeniu maszynowym i architekturze oprogramowania, co pozwala tworzyć potężne i wydajne aplikacje oraz przenieść biznes na nowy, oparty na danych poziom.

Numlabs dostarcza kompleksowe rozwiązania wsparte najnowszą technologią, a także tworzy algorytmy, które zamieniają dane w wartościowe spostrzeżenia – poprzez ich semantyczną interpretację i prawidłowe przewidywania.

– W Numlabs głęboko wierzymy, że proste, nowoczesne i skuteczne rozwiązania mogą być odpowiedzią na złożone problemy. Do takich należą przeciążenie pracowników medycznych czy zarządzanie rosnącą ilością danych. Naszą odpowiedzią są algorytmy wspomagające diagnostykę oraz narzędzia big data czy systemy do obsługi zdalnej pacjentów. Pomagamy w budowaniu strategii i kompetencji AI przedsiębiorstw, wspieramy firmy w pozyskiwaniu funduszy na działalność badawczo-rozwojową. Zależy nam na tym, by na polskim rynku coraz częściej pojawiały się innowacyjne rozwiązania z branży MedTech, wykorzystujące sztuczną inteligencję – wskazuje Adam Wojsa, CEO Numlabs.