Serdzecznie zapraszamy do udziału w Wydarzeniu Wieczornym, które odbędzie się po zakończeniu konferencji o godzinie 19.00. Uczestnicy konferencji, którzy otrzymali stosowne zaproszenie proszeni są o udanie się do siedziby Ambasady Brytyjskiej w Warszawie znajdującej się przy ulicy Kawalerii 12.

A już we wtorek 14.06.2022 r. odbędzie się Konferencja “AI w zdrowiu”. Zapraszamy do uczestnictwa zarówno stacjonarnego w Crowne Plaza Warsaw – The Hub, oraz online za pomocą specjalnej platformy streamingowej. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Konferencja „AI w zdrowiu” jest odpowiedzią na zataczające coraz szersze kręgi zmiany technologiczne w obszarze sztucznej inteligencji, które mają również transformacyjny wpływ na system ochrony zdrowia, rozwój badań naukowych i opiekę nad pacjentem. Uważana jest za wiodące w Europie środkowo-wschodniej forum dedykowane sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu.

Podczas konferencji AI w zdrowiu zostaną zaprezentowane dwa bardzo ważne dla sektora ochrony zdrowia dokumenty. Pierwszy z nich to wypracowana przez Koalicję AI w zdrowiu, Partnerów i inne zainteresowane podmioty – również w wyniku konsultacji społecznych – Biała Księga „AI w praktyce klinicznej”.

Drugi z dokumentów, który będzie miał swoją premierę podczas konferencji AI w zdrowiu to Raport „Top Distruptors in Healthcare”, który stanowi pierwszy w Polsce przegląd polskich innowacyjnych startupów medycznych.